Zespół Szkół nr 4 im. I. J. Paderewskiego

w Pruszczu Gdańskim

Eliminacje do Mistrzostw Polski 2017 w grze Domek

Klub Gier Planszowych Szkoły Podstawowej nr 4 razem z firmą REBEL Sp. z o.o. zaprasza wszystkich chętnych uczniów, rodziców/opiekunów i innych chętnych do wzięcia udziału w  Turnieju Eliminacyjnym  do Mistrzostw Polski w grę  Domek. Eliminacje  odbędą  się 20.10.2017 od godz. 17:30 podczas Wieczoru Gier Planszowych w naszej  Szkole Podstawowej nr4 .

Domek to gra, w której każdy z graczy buduje swój unikatowy układ pomieszczeń. Możesz stworzyć przestronny salon, wyposażyć  dom w łazienkę na każdym piętrze czy  też sypialnię z garderobą.  Jest to gra dzięki której zbudujesz  swój wymarzony Domek.

Bliższe poznanie gry jest możliwe w piątki od 13:40 – 14:25  w sali 16 podczas spotkań w Klubie Gier Planszowych.

Nagrodami w turnieju są gry planszowe, a zwycięzca przechodzi do wielkiego finału! Wielki finał odbędzie się w dniu 18 listopada 2017 w Gdańsku, w trakcie jesiennej edycji Festiwalu GRAMY. Tam odbędą się rozgrywki o nagrodę główną - 1000zł!

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na turniej:

- na maila: domek_eliminacje@o2.pl

- osobiście u p. Doroty Orłowskiej