Zespół Szkół nr 4 im. I. J. Paderewskiego

w Pruszczu Gdańskim

Oddziały Przedszkolne z ul. Kochanowskiego na Wycieczce do Osic.

Na początku września grupy "Motylki" i "Jeżyki" wybrały się na wycieczkę autokarową do miejscowości Osice. Dzieci zapoznały się z ciężką pracą w gospodarstwie rolnym, brały udział w wykopkach ziemniaków, karmiły zwierzęta itp. Wielką niespodzianką było pole z lizakami, które "wyrosły" dla dzieci. Na szczęście pogoda dopisała. Po "ciężkiej" pracy  uczestnicy wycieczki mogli pograć w piłkę, odpoczywać na hamakach, wykonywać figurki z warzyw, relaksować się. Pobyt zakończyła "lekcja" na temat życia na wsi, a także poczęstunek przygotowany przez gospodarzy. Apetyty dopisywały wszystkim!      Dziękujemy!!!

Pozostałe grupy, którym aura nie pozwoliła skorzystać z uroków gospodarstwa, jadą na wycieczkę 5.10.2017r. o godz. 9.00.

Galeria: