Zespół Szkół nr 4 im. I. J. Paderewskiego

w Pruszczu Gdańskim

KONKURS "Wzorowa łazienka".

 

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców wspólnie zgłosili naszą szkołę do konkursu firmy DOMESTOS „Wzorowa Łazienka”.

Program  „Wzorowa łazienka” już po raz 4 daje możliwość wygrania przez szkołę nagrody głównej jaką jest całkowity remont łazienki na kwotę 30.000 zł lub przekazania dla 100 szkół zaopatrzenia w produkty Domestos na cały rok.

Do projektu „Wzorowa łazienka”  będą zgłoszone prace  wyłonione w ramach konkursu plastycznego   dla dzieci i ich rodzin , odbywającego się  w naszej szkole pod hasłem „ WYMARZONA ŁAZIENKA”.

   Konkurs  trwa od 18 września   do 10 października 2017 r.  Bardzo  zachęcamy Państwa do wzięcia w nim udziału  i stworzenia wraz z dziećmi ciekawych projektów  wymarzonych łazienek szkolnych. Podpisane prace należy dostarczać do sali 213 . 

 Powołana komisja wyłoni i nagrodzi 50 najlepszych prac, które po 10 października   utworzą galerię zamieszczoną na stronie internetowej organizatora konkursu  www.wzorowalazienka.pl ,  wówczas  należy odnaleźć naszą szkołę i oddawać na nią głosy( po 1 głosie każdego dnia z jednego adresu email) . Można również głosować i zdobywać dodatkowe punkty dla szkoły  rejestrując podczas głosowania paragon na zakup dowolnego produkty grupy DOMESTOS.

   Galeria prac będzie dostępna na holu głównym szkoły oraz umieszczone będą tam wszelkie informacje o sposobie głosowania i zasady konkursu. Dodatkowe wskazówki znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły  www.zs4pruszcz.edu.pl   oraz Facebooku.

   Głosowanie trwa do 30 listopada tego roku .  Będziemy zbierać punkty prosimy więc o mobilizację jak największej liczby osób z rodziny, znajomych i chętnych do poparcia naszych starań.

Regulamin konkursu WZOROWA ŁAZIENKA.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w projekcie!

Szczegółowe informacje o akcji są zamieszczone  na stronie firmy DOMESTOS.